Hazırsanız Yunanistan’a gidiyoruz!

Gays of Turkey.com ve ona bağlı hesapları oluştururken amacımız hem Türkiye LGBT’lerinin sesini dünyaya duyurmak hem de yurt dışındaki LGBT ve LGBT dostu insanlarla oluşturacağımız sinerjiydi.

orient_party_poster

Konu İngilizce bir LGBT bloğu olunca, en büyük hayallerimizden biri yurt dışına açılıp oradaki gruplarla bir araya gelmekti. “Yapamazsınız, edemezsiniz” diyenlere inat, bu etkinliklerin ilkini Yunanistan’da gerçekleştiriyoruz.

Yunanistan’da en yaratıcı organizasyonları düzenleyen Paul Sofianos’un ekibiyle birlikte Türkiyeli eşcinselleri Yunanlı arkadaşlarıyla buluşturmayı ve LGBT Türkiye’nin sesini oralara duyurmayı hedeflediğimiz bu parti serisinin adı ORIENT EXPRESS yani DOĞU EKSPRESİ.

29-30 Mart 2013 tarihlerinde toplam 5 etkinlikle dolu dolu bir haftasonu bizleri bekliyor. Benim de DJ olarak yer alacağım tam 4 parti ve bir yemek organizasyonunun detayları burada.

Selanik’te birer sauna ve birer club partisinden oluşan ORIENT EXPRESS haftasonuna Türkiye’den de katılımın kolay olmasını sağlamak için XLARGE TRAVEL ekibi sizlere Selanik’teki club partisine ücretsiz katılabileceğiniz ve ertesi gün de Kavala’da konaklayabileceğiniz güzel bir tur hazırladı. Ancak yerler sınırlı olduğundan 10 Mart 2013 tarihine kadar, yani bir an önce X LARGE TRAVEL’a ulaşmanız gerekiyor. Detaylar aşağıdaki afişte.

tur_poster-011

Siz de gelin bu güzel haftasonunda bizlerle birlikte Yunanistan’da olun ve oradaki arkadaşlarla kaynaşın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s